Odborné přednášky pro BPC2A, BPC2B a BPC3B

Odborné přednášky pro BPC2A, BPC2B a BPC3B

 

Dne 08.03.2023 proběhla zajímavá a poučná přednáška na téma Kybernetická bezpečnost od předního odborníka na kybernetickou kriminalitu a trestní právo, bývalého plk. Policie ČR, doc. JUDr. Jana Koloucha, Ph.D., který dlouhodobě působí ve sdružení CESNET a také přednáší na několika vysokých školách a věnuje se školením v oblasti kyberbezpečnosti, boje s kyberzločinem, ochraně uživatelů jak na národní, tak mezinárodní úrovni.

Následovala beseda se zástupci Policie ČR, kterou zastupovali npor. Bc. Martin Dohnalík, vedoucí obvodního oddělení v Blansku a také personalistka Bc. Andrea Jarůšková. Tématem přednášky byl služební poměr příslušníků bezpečnostních sborů, přijímací řízení a přijetí do služebního poměru a samotný výkon služby policistů.

Děkujeme přednášejícím za návštěvu a těšíme se na další spolupráci!

 

Mgr. Pavel Vaněrek, LL.M.

zástupce ředitele pro teoretické vyučování

 

 

 

Kontaktní údaje

Střední škola André Citroëna Boskovice, příspěvková organizace
náměstí 9. května 2153/2a, 680 11 Boskovice
IČO: 00056324
+420 516 426 200