Dny otevřených dveří

VYUŽIJTE NABÍDKU PROHLÍDKY ŠKOLY 10. a 11. ÚNORA NEBO NÁS NAVŠTIVTE VE DNECH OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 12. A 13. ÚNORA 2021!

Prohlídky školy musí probíhat vzhledem k regulaci počtu návštěvníků v souladu s epidemiologickým systémem omezeně. Dny otevřených dveří bohužel také nemohou proběhnout podle předpokládaného plánu po skupinách 5 osob, ale také individuálně, stejně jako individuální prohlídky!

Aby tedy bylo vše v souladu s epidemiologickým systémem, všechny prohlídky školy jsou možné pouze pro 1 zájemce s 1 školním průvodcem. Pokud se k nám vydáte ve větším počtu na jeden stejný termín (nejčastěji uchazec a rodič), vůbec to nevadí, jen prosím počítejte s tím, že každému se bude věnovat jiný náš průvodce zvlášť.

 

K individuální prohlídce školy i k návštěvě ve dnech otevřených dveří prosím využijte online rezervační systém: https://stredni-skola-andre-citroena-boskovice.reenio.cz/cs/
 
 
INDIVIDUÁLNÍ PROHLÍDKA ŠKOLY - individuální konzultace k volbě povolání: 10. - 11. února 2021
  • V rezervačním systému prosím zvolte den Vaší návštěvy školy dle Vašich potřeb, tj. 10. nebo 11. února!
  • Dále si ve Vámi vybraném dnu vyberte čas, který Vám vyhovuje - intervaly jsou po 15 minutách (samotná prohlídka pak trvá různě dlouho, podle toho co Vás zajímá)!
  • Objeví se formulář, do kterého napište své jméno, příjmení a kontaktní e-mail a telefon - bude použit jen v případě, že bychom Vás potřebovali zkontaktovat a domluvit se s Vámi na změně termínu, pokud dojde k nenadálé události (o které v této době bohužel není nouze).
  • Prohlídka školy je možná pouze pro 1 zájemce s 1 školním průvodcem.
  • Pokud má zájem o prohlídku více lidí z Vaší strany (například rodič a uchazeč), zarezervujte si prosím více časů za sebou, každému se bude věnovat jiný průvodce.

 

DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ - individuální konzultace k volbě povolání: 12. a 13. ÚNORA 2021

  • V rezervačním systému prosím zvolte den Vaší návštěvy školy - máte na výběr pátek 12. února nebo sobotu 13. února, dle Vašich potřeb!
  • Dále si ve Vámi vybraném dnu vyberte čas, který Vám vyhovuje - intervaly jsou po 15 minutách (samotná prohlídka pak trvá různě dlouho, podle toho co Vás zajímá, přibližně necelou hodinku)!
  • Objeví se formulář, do které napište své jméno, příjmení a kontaktní e-mail a telefon - bude sloužit pouze pro to, abychom Vás mohli informovat, kdyby se změnily termíny dnů otevřených dveří (což v dnešní době nikdo neví)!
  • Aby bylo vše v souladu s epidemiologickým systémem, prohlídka školy je možná pouze pro 1 zájemce s 1 školním průvodcem. V jeden konkrétní čas se mohou v registračním formuláři přihlásit maximálně 2 zájemci (například uchazeč a rodič), na prohlídku se vydáte v téměř stejný čas, ale každého se bude muset ujmout bohužel jiný průvodce.
 
Mějte prosím na paměti, že vždy je možná prohlídka pouze v režimu "jeden na jednoho", tzn. jeden zájemce a jeden průvodce. Pokud Vás dorazí více z jedné rodiny, je nutno, abyste na prohlídku školy šli každý zvlášť s jiným průvodcem. Bohužel nám epidemiologická situace nyní nedovoluje společnou prohlídku.
 
Mrzí nás, že dny otevřených dveří nemohou proběhnout tradičně, snažíme se alespoň takto Vám vyjít vstříc a těšíme se na setkání.
Garantujeme Vám individuální přístup, dodržení všech hygienických opatření a možnost se seznámit s našimi studijními i učebními obory!
V případě potřeby se neváhejte na nás obrátit a my Vám rádi poradíme - kotlanova@skolaac.cz nebo 725 983 283!
 
 
SOUTĚŽ - vylosujeme 10 zaregistrovaných účastníků, kteří nás potěší svou návštěvou ve středu, čtvrtek, pátek i sobotu - a přímo na místě dostanou dáreček! Každý den je výherní :-).