logos2

Obory zakončené závěrečnou zkouškou s výučním listem

 

26-52-H/01 ELEKTROMECHANIK PRO ZAŘÍZENÍ A PŘÍSTROJE - OPERÁTOR/OPERÁTORKA V ELEKTROTECHNICKÉ VÝROBĚ
Novinka! Perspektivní tříletý učební obor pro hochy a dívky. Obor připravuje kvalifikované pracovníky pro oblast elektrotechnické výroby. Více..

26-52-H/01 ELEKTROMECHANIK PRO ZAŘÍZENÍ A PŘÍSTROJE - TECHNIK PRO INFORMAČNÍ A KOMUNIKAČNÍ TECHNOLOGIE
Perspektivní tříletý učební obor pro hochy a dívky. Obor je zaměřen na instalaci, opravy a údržbu prostředků informačních a komunikačních technologií. Více..


AUTOELEKTRIKÁŘ 26-57-H/01 - MECHANIK ELEKTRICKÝCH A ELEKTRONICKÝCH SYSTÉMŮ MOTOROVYCH VOZIDEL

Perspektivní tříletý učební obor pro hochy a dívky. Obor je zaměřen na opravy silničních motorových vozidel se specializací na elektrické vybavení motorových vozidel. Více..


MECHANIK OPRAVÁŘ MOTOROVÝCH VOZIDEL (23-68-H/01) - AUTOMECHANIK

Perspektivní tříletý učební obor pro hochy a dívky. Obor je zaměřen na opravy silničních motorových vozidel a jejich funkčních celků. Více..


MECHANIK OPRAVÁŘ MOTOROVÝCH VOZIDEL (23-68-H/01) - AUTOELEKTROMECHANIK

Perspektivní tříletý učební obor pro hochy a dívky. Obor je zaměřen na opravy silničních motorových vozidel se specializací na elektrické vybavení motorových vozidel. Více..


OBRÁBĚČ KOVŮ (23-56-H/01) - OPERÁTOR CNC STROJŮ

Perspektivní tříletý učební obor určený pro chlapce a dívky. Výuka tohoto oboru je zaměřena na obrábění kovů, dřeva, plastů a obsluhu číslicově řízených strojů. Více..


KAROSÁŘ (23-55-H/02) - AUTOKLEMPÍŘ

Perspektivní tříletý učební obor se zaměřením karosář - opravář karoserií silničních motorových vozidel určený pro hochy, kteří úspěšně ukončili základní školu a jsou zdravotně způsobilí pro daný obor. Více..


OPRAVÁŘ ZEMĚDĚLSKÝCH STROJŮ (41-55-H/01) - MECHANIK ZEMĚDĚLSKÝCH A SILNIČNÍCH STROJŮ

Perspektivní tříletý učební obor, který připravuje kvalifikované pracovníky, kteří se uplatní při zabezpečení provozuschopnosti zemědělských strojů a zařízení. Více..

logo2

 

dochazka

Craftcamp