Od společnosti TE Connectivity jsme získali grant ve výši 4 000 USD na pořízení výukových pomůcek pro autoobory a elektroobory!
Škola AC » Aktuality » Od společnosti TE Connectivity jsme získali grant ve výši 4 000 USD na pořízení výukových pomůcek pro autoobory a elektroobory!

Přes 80 tisíc korun českých jsme získali na podporu oborů Autotronik, Autoelektrikář, Mechanik opravář motorových vozidel, Elektromechanik pro zařízení a přístroje a Mechanik strojů a zařízení. Aby se naši studenti stali skutečnými odborníky a po studiu našli uplatnění na trhu práce, potřebují mít během studia skvělé školní zázemí a kvalitní výukové pomůcky. Snažíme se tyto požadavky dlouhodobě splňovat, neusínáme na vavřínech a stále získáváme finanční podporu z různých projektů.

Z grantu od TE Connectivity jsme pro naše žáky už pořídlili pro nácvik praktických činností během praktické výuky konektorovou techniku - lisovací a odizolovávací kleště, včetně spotřebního materiálu - konektory používané v automobilovém průmyslu, zakončovací dutinky, smršťovací bužírky. Vše bude podpořeno školením od společnosti TE Connectivity pro naše odborné učitele a žáky, týkající se fungování a využitelnosti vyráběných součástek a dílů do automobilů.

Dále budeme brzy pořizovat výukový systém pro bytové rozvody nízkého napětí. Pravděpodobně se bude jednat o modulární systém VarioClick Lambda. Zařízení bude použito pro výuku elektroniky a elektrotechniky v rámci odborného výcviku.

Naším cílem je, aby žáci získali na naší škole odborné znalosti, dovednosti a postoje k práci tak, aby se po studiu dokázali uplatnit co možná nejlépe!

 


Fotogalerie